Başkan Serkan Acar’dan Şehitkemal’e Doğal Gaz Müjdesi

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ın çevre mahallelerin doğal gaza kavuşturulması konusunda ilgili kurum ve kuruluşlarla yaptığı yoğun mesai ve girişimler tek tek sonuç verirken Şakran, Hacıömerli, Helvacı, Çakmaklı ve Kalabak Mahallesi’nin ardından Şehitkemal Mahallesi’nin de doğal gaza kavuşturulması için çalışmalara başlanıyor.

Şehitkemal Mahallesi ziyaretinde vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, mahalle sakinlerine doğal gaz müjdesi verdi. Başkan Serkan Acar, İzmirgaz Genel Müdür Yardımcısı Zülküf Turhan ve mahalle muhtarı Ayşe Algül’ün de yer aldığı ziyarette Şehitkemal Mahallesi sakinlerinin önümüzdeki kış aylarında doğal gaz ile ısınmaya başlayacağını ifade etti.

Şehitkemal Sakinleri Önümüzdeki Kış Doğal Gaz Kullanımına Başlayacak
Şehitkemal Mahallesi’nin en büyük sorun ve taleplerinden birinin doğal gaz olduğunu belirten Başkan Serkan Acar, “Hacıömerli, Çakmaklı ve Kalabak Mahallesi’nin ardından Şehitkemal Mahallemizin doğal gaz hattı projesini de İzmir Gaz’ın çalışma programına dahil ettirdik. Daha önce belediye olarak Helvacı doğal gaz hattını hazırlarken Şehitkemal bölgesinde de doğal gaz hattı bırakmıştık. Mahalle sakinlerimiz önümüzdeki kış, abonelik ve altyapı çalışmaları sonrası evlerinde gönül rahatlığı ile doğal gaz kullanımına başlayacak” dedi.  
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x